Polityka prywatności

Polityka prywatności

Czytając, przeglądając czy używając serwisów internetowych www.szkoleniabhp-partner.pl.pl, www.szkoleniapartner.pl którego właścicielem jest Ośrodek Szkolenia Zawodowego P.U.H PARTNER zgadzasz się na zasady zawarte w polityce prywatności znajdującej się na stronach www.szkoleniabhp-partner.pl, www.szkoleniapartner.pl

Ochrona danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do wystawienia faktury za usługę szkoleniową oraz uczestnictwa w szkoleniu i wystawieniu zaświadczeń szkoleniowych wraz z prowadzeniem wymaganej dokumentacji szkoleniowej przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego PARTNER”.

Zbierane przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego PARTNER”. dane nie są przekazywane, sprzedawane ani udostępniane osobom trzecim i służą wyłącznie do realizacji zobowiązań wobec klientów.

Zmiany w Polityce Prywatności

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Wprowadzane jakiekolwiek zmiany nie naruszają podstawowych zasad: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać stron www.szkoleniabhp-partner.pl, www.szkoleniapartner.pl

Kontakt

Ośrodek Szkolenia Zawodowego P.U.H PARTNER 41-949 Piekary Śląskie ul. Skłodowskiej-Curie 113/1/9

Możliwość komentowania jest wyłączona.